Hotel Gallery Sis Praha

Hotelu Gallery Sis Praha 11 Hotelu Gallery Sis Praha 12 Hotelu Gallery Sis Praha 13 Hotelu Gallery Sis Praha 14 Hotelu Gallery Sis Praha 15 Hotelu Gallery Sis Praha 16 Hotelu Gallery Sis Praha 17 Hotelu Gallery Sis Praha 18 Hotelu Gallery Sis Praha 19 Hotelu Gallery Sis Praha 20 Hotelu Gallery Sis Praha 21 Hotelu Gallery Sis Praha 22

.Hotel Gallery Sis je situován na Praze 4 nedaleko centra Prahy kam se dostanete za pouhých 8-10 min. tramvají.


Hotel Gallery Sis v Praze má k dispozici 48 pokojů (jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové a apartmenty 2/2) vybavené vlastní koupelnou, TV+SAT a telefonem s přímou volbou.


Non-stop recepce hotelu Gallery Sis zajišťuje směnárenské služby, možnost objednání výletů a zájezdů, zajištění vstupenek do divadel a na koncerty a další služby jsou možné na požádání.


Parkování je možné před hotelem Gallery Sis nebo na hlídaném parkovišti.


Méně o hotelu ...

Rezervace pobytu:

pondělí až pátek 9:00 -17:00

Tel: 312 243 298, 777 928 789
Email: hotel-gallerysis@toprague.cz
Adresa: Rostislavova 17 Praha


Rezervace pobytu

  • dárkový poukaz zdarma. Pokud byste chtěli pobyt v Hotelu Gallery Sis Praha věnovat, rádi Vám vystavíme k potvrzení pobytu i dárkový poukaz pro obdarovaného.

  • U nás můžete platit i ze zaměstnaneckých fondů na fakturu nebo z programů Benefit plus, Benefity Café a Benefity:

  •       • V Hotelu Gallery Sis Praha se můžete ubytovat v den příjezdu od 13:00 a pokoj byste měli opustit v den odjezdu do 11:00. V případě potřeby si můžete zavazadla uschovat na recepci hotelu.

:

Kalkulace pobytu na vyžádání

+ Přidat další typ pokoje ...

Kontaktní údaje:Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.TOPlist